Şerit Led Toptan Fiyatlar, İç Mekan Şerit Ledler, Üç Çipli Led Kare Bar Ataled | www.ataled.com.tr
Kapat

Ataled

Bayi Kullanım Bilgileri

BAYİİ BİLGİLERİ

A T A L E D adına Bayiimiz olduğunuz için size teşekkür ederiz.

Değerli müşterilerimize açık hesapla alış-veriş yapma imkanı sağlayarak, size sunulan limit tutarına kadar ödeme gerçekleştirmeden yaptığınız alış-verişleriniz cari hesabınıza ekleniyor.

Ürünler seçtiğiniz zaman SEPETE eklenecektir. Sayfanızın üst kısmında Sepet bölümüvardır. Alış-Verişi bitir tıkladığımızda Fatura-Sipariş bilgileri bölümüaçılacaktır.

 Açık-hesap olanlarda  Kredi ile ödeme olacaktır.  Bizim size sunduğumuz kredi tutarı sağ tarafta Toplam kredi Limiti kısmında yazılacak. Alış-Verişi  Kullanılabilir Kredi Limiti kısmından  (ve ya seçeneklerden her hangi birisi ile) yapa bilirsiniz. İleriye tıkladığınızda  GSM numaranıza şifre gelecektir. O şifreyi yazarak açık hesabınızla alış-verişlerinizi bitire bilirsiniz. Daha sonra ürün size şubelerimiz vasıtasıyla teslim edildiği anda kredi limitinize işlenmiş olacaktır. Şubemizden siparişiniz Onaylanıp Teslim edilmeden Kredi Limitinize her hangi bir tutar ilave edilemez. Siparişinizin durumunu Sitemizin sol tarafında BİLGİLERİM kısmından Siparişlerimi tıklayarak göreceksiniz.

Siparişi sizin adınıza kimin teslim aldığını da SİPARİŞLERİMDEN göre bilirsiniz.

 Yaptığınız alış-veriş için size teşekkür ederiz.