Şerit Led Toptan Fiyatlar, İç Mekan Şerit Ledler, Üç Çipli Led Kare Bar Ataled | www.ataled.com.tr
Kapat

Ataled

Sipariş ve Ödeme

SİPARİŞ

Siparişleriniz 3 iş günüiçerisinde kargoya teslim edilmektedir.İmalata dayalı ürünlerde kargoya teslim süresi 3-5 gün arasında değişmektedir.Anlaşmalı kargolar ile şehir merkezleri 24-48 saat, ilçe ve beldeler 48 saatte teslim edilmektedir.Uzak ilçe için sipariş vermeden önce lütfen kargo bilgisi alınız.

 

Ürünlerin stokta olmaması durumunda müşteriye bilgi verilirerek isteği doğrultusunda iptal ya da yeni ürün gönderilmektedir.

 

ÖDEME İŞLEMİ: 

Müşterilerimiz ürünleri;

  • Anlaşmalı bankalar ile havale ya da eft ile

  • Tüm banka kredi kartlarına tek çekim

Alış-verişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir bölümüsistemimizde saklanmamakta, kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi tarafından erişilememektedir. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da ret mesajına göre siparişiniz işleme alınır.
Sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İPTAL İŞLEMİ

Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Kredi Kartı ile yaptığınız alışverişi talımatınız ile hemen iptal edilir.